BIRIKIM MÜHENDİSLİK & DANIŞMANLIK

Yılların tecrübesiyle yenilikçi bir şirket olarak MEP danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Ana stratejimiz müşteri odaklı bir yaklaşım ve memnuniyete sahip olmaktır.


Amaçlar

Mep sistemlerinin tasarım aşamasından işletmeye alma ve işletme yönetimi teknik müşavirlik hizmetlerinin sunulması

Mep sistemlerinin son kullanıcıya kadar ki proseslerinin yatırımcı ve/veya işveren isteklerine uygun olarak gözden geçirilmesiyle işletme personelinin teknik eğitimi hizmetlerinin kapsanması

Hali hazırda işletmeye alınmış binalardaki teknik sorun tespit ve çözüm konularında (Retro Cx ve Troubleshooting hizmetleri)
teknik müşavirlik ve denetim hizmetlerinin sunulması


Mekanik Tesisat Tasarım ve Uygulama Danışmanlığı

Borulama
Isıtma Sistemleri
Soğutma Sistemleri
Havalandırma
iklimlendirme
Yangınla Mücadele Sistemleri
Soğuk Odalar
Drenaj Sistemleri
Su Arıtma Sistemleri
Sıhhi Sistemler
Kanalizasyon Sistemleri
Havalandırma Kanal Sistemleri

Elektrik Proje Tasarım ve Uygulama Danışmanlığı

Orta Gerilim Uygulamaları
Düşük Gerilim Uygulamwları
Extra Düşük Gerilim Uygulamaları
İç ve Dış Elektrik Servis Uygulamaları
İç Aydınlatma Uygulamaları

Birikim Mühendislik ve Danışmanlık

Birikim Mühendislik 2019 yılında Bağımsız profesyonel Mühendislik hizmetleri sağlayıcısı olarak kuruldu. Birikim Mühendislik, HVAC ve Kontrol Sistemleri için Bağımsız Bina Sistemleri Devreye Alma, ayrıca Mekanik HVAC Hava ve Hidronik (su dengeleme) sistemlerinin Test Edilmesi, Ayarlanması ve Dengelenmesi üzerine faaliyet gösteren modern bir 3. parti Devreye Alma firmasıdır.

Birikim Mühendislik kadromuzla gurur duymakta ve saha personelinin eğitimi ve değerlendirilmesine büyük önem vermektedir. Birikim Mühendislik, tüm saha personeli için evde eğitim vermektedir. Odak noktamız, her müşterinin güvenilir iletişim, duyarlı servis ve her tasarım kriterini karşılayan bir sistem almasını sağlamaktır. Özelleştirilmiş raporlardan formları uzman sorun gidermeye kadar. Bir binaya ve havalandırma sistemlerine yapılan genel yatırım göz önüne alındığında, profesyonel bağımsız test ve balanslama, işletmeye alma ve sorun giderme maliyetleri çok ucuzdur.

Bina sahipleri için, Devreye Alma, test etme ve dengeleme sonuçları, ekipmanınızın ve kurulum garantilerinizin son günlerinden önce karmaşık havalandırma sistemleri performans sorunlarına çözüm bulmada paha biçilmezdir. Genel olarak, havalandırma sistemleri ne kadar verimli çalışıyorsa, yıllar boyunca işletme ve bakım maliyetlerinden o kadar tasarruf edilir.

Birikim Mühendislik en yüksek müşteri memnuniyetini sağlar. Proje veya zorluk ne olursa olsun, ister küçük, Orta isterse büyük bir kampüs olsun, Birikim Mühendislik, ekipmanınızın yetenek ve performansını en üst düzeye çıkarabilecek mükemmel bir ekibe sahiptir.

tr_TRTurkish